خانه / ایده های برای بهتر بودن / تبلیغات خلاقانه بر فراز ساختمان‌ها

تبلیغات خلاقانه بر فراز ساختمان‌ها

تبلیغات و خلاقیت 

هر شرکت و تجارتی برای پیشبرد اهداف و پیشرفت دست از تلاش برنمی‌دارد. واقعیت این است هر امکانی برای موفقیت و بالطبع سودآوری بیشتر، عامل مهمی است که شرکت‌ها برای دست‌یابی به آن از هیچ تلاش و هزینه‌ای دریغ ندارند. در ادامه به ده تبلیغ خلاقانه سال 2012 می‌پردازیم که به بهترین شکل کالا یا خدمت مورد نظر خود را تبلیغ کرده‌اند. با ما همراه باشید.

در مسیر حرکت به سوی موفقیت، تبلیغات از نقشی مهم و غیرقابل انکار برخوردار است. این همان فاکتور مهمی است که هیچ تجارت موفقی آن را نادیده نگرفته و از هر منبع و امکانی برای تبلیغ موثرتر کالا یا خدمات خود چشم پوشی نخواهد کرد. تبلیغ در مجلات، تلویزیون، اینترنت، بیلبوردهای تبلیغاتی و حتی تبلیغ روی بدنه‌ی ساختمان‌ها و برج‌های بلند از جمله‌ی این موارد هستند. استفاده از بناهای مرتفع به همراه طراحی هوشمندانه، راهی است مناسب برای به خدمت گرفتن فرصت‌های بادآورده‌ای که نباید بی تفاوت از کنارشان گذشت. تبلیغ روی ساختمان ‌به استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی شباهت داشته اما در عین حال تأثیری بادوام‌تر و اثری قدرتمندتر از خود برجای می‌گذارد. طراحان خلاق و با درایت نیازی به فضای وسیع ندارند تا تبلیغی برجسته ارائه دهند. به طوری که در ادامه مشاهده خواهید کرد، آنها از هر فرصتی برای خلق آثاری شگفت‌انگیز نهایت بهره را برده و چه بسا محدودیت‌ها را به امتیازاتی باورنکردنی بدل نموده‌اند. برخی حتی از پنجره‌ها نیز در کار خود استفاده کرده و هیچ عنصری از ساختمان یا محدوده اطراف آن را بی‌استفاده رها نکرده‌اند. می‌توان گفت این طراحان مبتکر جذابیت را در کار خود به اوج رسانده و اثری خیره کننده از خود به نمایش گذاشته‌اند.

 

تبلیغ کوکاکولا

 

Coca-Cola-Ad

Coca-Cola-Ad-2


توپ نایک

Nike-Ball


محصولات لبنی آناندو (Anando) ، نیروهای فرابشری

wallads11


شامپو پنتین (Pantene)

Pantene-Shampoo


تقویم اکس (Axe)

Axe-Calendar


پنکه قدرتمند

Powerful-Fan-Building


تبلیغ بیمه‌ی "Allstate" ‌روی برج مارینا

Allstate-Insurance-Marina-Tower


تبلیغ دیگری از نایک

Nike-Add


کانال دیسکاوری شارک 

Discovery-Channel-Shark


تبلیغات گروه میراکس (Mirax)

Mirax-Building

درباره مهدی قربانی

مهدی قربانی هستم روزنامه نگار و کارشناس فناوری اطلاعات نگاهی هم به اجتماعی که در آن زندگی میکنم دارم علاقمند به عکاسی و مارکتینگ

دیدگاهی ثبت کنید

برو بالا !