شما اینجا هستید: خانه / محصولات / خودهیپنوتیزم جذب ثروت

خودهیپنوتیزم جذب ثروت

کار شما ساختن پول نیست، کار شما پیدا کردن مشکلی است که باید حل شود.قبل از آنکه کیف پولتان را از فقیر به ثروتمند تبدیل کنید، باید ذهنتان را از فقیر به ثروتمند تبدیل کنید.ذهن خود را با خودهیپنوتیزم ثروتمند کنید.

آیا از فکر کردن به داشتن درآمد عالی اجتناب کرده اید؟

آیا ازینکه در سن چهل سالگی هدفتان یک بازنشسته ی ثروتمند باشد تصوری مهال و خنده آور است؟

هیچ میدانید ثروتمندان خودساخته که هرآنچه را اراده کنند میتوانند داشته باشند اکثرا پدرانی پولدار نداشته اند؟

زندگی هر روز پیچیده تر میشود. دنبال پول دویدن و اهداف مالی، حواس شما را از چیز هایی که در زندگیتان مهمترند پرت میکنند. به همین دلیل، شما شروع به بی انگیزگی میکنید و در باتلاق تاریکی دست و پا میزنید. پس، بسیار مهم است که زندگیتان را با رها کردن تمام این درهم ریختگی ها ساده کنید.

در وضعیت کنونی اقتصادی ایران افراد به دنبال امنیت شغلی، یارانه، سهام عدالت و… هستند و به همین دلیل پول از آنها دورتر می‌شود اما افراد موفق و ثروتمند بدون توجه به مشکلات معیشتی از تهدیدهای اقتصادی، فرصت‌های ناب و درآمدهای عالی می‌سازند؛ اما چگونه؟

در ذهن تمام افراد پرونده‌هایی وجود دارد و یکی از این پرونده‌ها در مورد پول و ثروت است که فرق ذهن فقیر و ثروتمند اینجا مشخص می‌شود!

هدفی را برای رسیدن به ثروت تعیین می‌کنید، فرکانس این تفکر به کائنات ارسال می‌شود و شما در مدار جذب ثروت قرار می‌گیرید، بعد از مدتی افکار منفی وارد ذهن شما می‌شوند، اگر تسلیم شوید یعنی ذهن شما برای رسیدن به این هدف ضعیف است. می گویید “ممکنه بدست آوردن این پول حلال نباشد”. اولین فرکانس منفی را به کائنات ارسال کردید، دوباره تلاش می‌کنید و باز هم فرکانس‌های منفی را جذب می‌کنید: (پول برای من مهم نیست! پول زیاد خوشبختی نمیاره! من ضعیف هستم! اگر شکست بخورم، چه بلایی سرم می‌آید؟! و…)

 

 

با زبان عامیانه بگوییم: این فرکانس‌ها کائنات را گیج می‌کند و پول از شما دور و دورتر می‌شود. در مقابل افراد ثروتمند می گویند: “درست است که این راه سخت است اما من لایق بدست آوردن پول‌های زیاد و کسب حلال هستم و هر روز بر سرمایه‌های خودم اضافه خواهم کرد، من خوشبختم و تمام کائنات تحت فرمان من است”.

چند مزیت از مزایای منحصر بفرد خودهیپنوتیزم برای افزایش ثروت:

در دنیای شلوغ تجارت مالی متمرکز میشوید!
امواج بازار را به سهولت دریافت و تحلیل نموده و بر آن سوار میشوید!
هر روز معاملاتی را با دید تازه و مثبت شروع می کنید!

اغلب مغز ما در حالت ناخودآگاه اجرا می شود. و بواسطه ی فایل خودهیپنوتیزم میتوانید ضمیر یا ذهن ناخودآگاه خود را برنامه ریزی کنید تا در سخت ترین شرایط بحرانی و رکود بهترین تصمیمات مالی را برای خود و خانواده تان داشته باشید. برای پولساز بودن باید ذهنتان پولسازی را آموخته باشد با استفاده از قدرت هیپنوتیزم مغناطیس جاذب ثروت خود را فعال و سیال نمایید، تا تجربه ی زندگی با کمترین تنش و تشویش ذهنی محیطی را داشته باشید. با تکرار و تمرین منظم این محصول به رموز خاموش در فراروان پی خواهید برد.

این پکیج شامل 4 فایل میباشد.

1- فایل خود هیپنوتیزم که شما را عمیق هیپنوتیزم و در فرایند هیپنوتیزم، ضمیر ناخوداگاه شما را برنامه ریزی میکند و شما را با کد مخصوص برای رفتن به حالت خلسه شرطی میکند.

2- شرطی شدن در هیپنوتیزم -شما به واسطه کد شرطی که در فایل قبل روی ضمیر ناخودآگاه خود برنامه ریزی کرده اید بسیار سریع وارد حالت هیپنوتیزم میشودید و توسط جملات معجزه آسا ضمیر ناخودآگاه خود را برای جذب ثروت و فراوانی و ایجاد خلاقیت در کسب درآمد های قعال و غیر فعال برنامه ریزی میکنید

3- فایل سابلیمینال مسیج که بیش از 170 جمله موثر و مهندسی شده را به صورت زیر آستانه و مخفی بروی ضمیر ناخوداگاه خود برنامه ریزی میکنید و با تکنولوژی 8D صدایی خارج از فضای ذهنی را برای شما تداعی میکند.

 

 

جهت سفارش این محصول اینجا کلیک کنید

درباره مهدی قربانی

مهدی قربانی هستم. علاقمند به بازاریابی و برندینگ هستم.سایت شخصی خودم در خصوص بازاریابی راه اندازی شده است.در اینجا من تمامی اندوخته ها و تازه هایی را که در این عرصه می آموزم با شما به اشتراک می گذارم.با نظراتتون در ارایه مطالب بهتر من را یاری کنید

یک نظری بگذارید

رفتن به بالا