شما اینجا هستید: خانه / محصولات / طرح ویژه هدیه کتاب به جای سر رسید: امسال به جای سر رسید به کارکنان و مشتریان خود کتاب هدیه دهید!

طرح ویژه هدیه کتاب به جای سر رسید: امسال به جای سر رسید به کارکنان و مشتریان خود کتاب هدیه دهید!

اصلی‌ترین مزیت کتاب این است که چند ماه از سال گذشته عمرش تمام نمی‌شود و می‌تواند تا سال‌ها و دهه‌ها از شما و شرکتتان در کتابخانه خانه‌ای به یادگار بماند. ضمن اینکه تعطیلات طولانی نوروز معمولا بهترین فرصت برای کتاب‌ خواندن برای افراد شاغل است و احتمال اینکه هدیه شما در همان اولین روزها استفاده شود و خاطره‌ای خوب در ذهن گیرنده‌اش بگذارد، زیاد است.

هرگز کسی نقش تاثیرگذار یک کتاب خوب را فراموش نمی‌کند و اگر آن کتاب را شما به کسی هدیه کرده باشید، شما را هم فراموش نمی‌کند. پس به جای سررسید یا هدایای دیگر به دیگران کتاب هدیه کنیم تا هم نقش تاثیرگذار و مثبتی بر زندگی آنان و جامعه داشته باشیم و هم هیچ‌گاه از یاد و خاطره آنان نرویم.

دلیل استفاده از سررسید
احتمالا، با خودتان می‌گویید ما سررسید هدیه می‌دهیم چون این امکان را داریم که روی جلد یا در صفحه‌های اول آن، تبلیغ شرکتمان را کنیم و در واقع سرر رسید فراتر از هدیه، یک کالای تبلیغاتی است.

کتاب به جای سررسید
خبر خوب اینکه می‌توانید هر یک از کتاب‌های مدیر سبز که مدنظرتان باشد را با تغییرات تبلیغاتی خودتان سفارش دهید. این تغییرات معمولا بستگی به تعداد کتاب‌هایی دارد که شما سفارش می‌دهید.

سفارش ۱۰۰۰ کتاب یا بیشتر
اگر سفارش شما حداقل هزار نسخه باشد می‌توانید کل پشت جلد را به خودتان و تبلیغ‌تان اختصاص دهید. این تغییرات می‌تواند از آوردن آرم شرکت پشت جلد کتاب گرفته تا معرفی کسب‌و‌کارتان باشد.

سفارش کمتر از ۱۰۰۰ کتاب
اگر سفارش شما کمتر از ۱۰۰۰ نسخه است می‌توانیم برچسبی رنگی با اطلاعات شما چاپ کنیم و داخل کتاب بچسبانیم تا مخاطب شما به محض باز کردن کتاب برند و اطلاعات شما را ببیند.

جهت سفارش و اطلاعات بیشتر کلیک کنید

 

 

درباره مهدی قربانی

مهدی قربانی هستم. علاقمند به بازاریابی و برندینگ هستم.سایت شخصی خودم در خصوص بازاریابی راه اندازی شده است.در اینجا من تمامی اندوخته ها و تازه هایی را که در این عرصه می آموزم با شما به اشتراک می گذارم.با نظراتتون در ارایه مطالب بهتر من را یاری کنید

یک نظری بگذارید

رفتن به بالا