خانه / نوشته هایم در مطبوعات / گفتگوی دیگر با موضوع ️کوچینگ جادوی رشد فردی و کسب و کار با سپهر حلاجیان

گفتگوی دیگر با موضوع ️کوچینگ جادوی رشد فردی و کسب و کار با سپهر حلاجیان

تقریبا ۱۰ سال است که به صورت تخصصی به کسب و کارها کمک می کنم که در مسیر رشد و رسیدن به اهداف خود قراربگیرند. اما کوچینگ سرعت و کیفیت این خدمت رسانی را چند برابر کرد و در این مقاله می خواهم به صورت خلاصه بیزنس کوچینگ یا مربیگری کسب و کار را برای شما بازگو کنم .به احتمال خیلی زیاد نام کوچینگ یا بیزینس کوچینگ (مربیگریِ کسب‌وکار) را شنیده‌اید. یا بهتر است به این شیوه بگوییم که محال است کسی وارد دنیای کسب‌وکار امروزی شود ولی این نام برایش ناآشنا باشد. برای اینکه بیشتر بتوانیم نقش مربیگریِ کسب‌وکار را در افزایش میزان فروش و بازدهی نشان دهیم، لازم است در ابتدا اندکی توضیح دهیم که کوچینگ چیست و چگونه می‌تواند ما را در افزایش فروش یاری دهد.

یکی دیگر از دلایلی که نقش مربیگریِ کسب‌وکار را در افزایش فروش پررنگ‌تر می‌کند، همین موضوعی است که کوچ‌ها می‌توانند در مدیریت بحران و موقعیت‌های غیرطبیعی، کمک شایانی به رهبران و مدیران اجرایی بکنند. به‌طبع، بارها برایتان پیش آمده که مدام نگران مسائل مختلف در بیزینس خود شوید و همواره مسائل مختلفی از ریز و درشت، ذهن شما را درگیر کرده باشد. بدون شک مربی گریِ کسب‌وکار به همین منظور کنار شما است تا موقعیت‌های بحرانی را برایتان مدیریت کند. اولین کاری که مربگیریِ مدیران اجرایی برایتان انجام می‌دهد، این است که چالش‌های کسب‌وکار شما را برایتان اولویت‌بندی کند. لازم است بدانید که این کار، اصلاً راحت نیست و ممکن است خارج از توان و عهدۀ هرکسی باشد. مربیگری مانع از سقوط کسب‌وکارتان و کاهش رکود می‌شود و درنتیجه، زمینه را برای افزایش فروش در کار شما فراهم می‌کند.

 

👈گفتگوی دیگر با موضوع◀️کوچینگ جادوی رشد فردی و کسب و کار

👈 با حضور ارزشمند سپهر حلاجیان-DBAگرایش روابط عمومی -بیزنس کوچ-مربی رشد فردی
@SEPEhrhalajiyan

👈 و مهدی قربانی مدیرمسئول پایگاه خبری اصفهان ارتباط

@ITESFAHAN

👤روزنامه نگار و کارشناس فناوری اطلاعات
@RAMIN.GHORBANI

 

 

 

درباره مهدی قربانی

مهدی قربانی هستم روزنامه نگار و کارشناس فناوری اطلاعات نگاهی هم به اجتماعی که در آن زندگی میکنم دارم علاقمند به عکاسی و مارکتینگ

دیدگاهی ثبت کنید

برو بالا !