شما اینجا هستید: خانه / فعالیت های انجام شده / مقالات چاپ شده

آرشیو دسته: مقالات چاپ شده

عضویت در خبرنامه<
هر ثانیه ۱ میلیون تومان

هر ثانیه ۱ میلیون تومان

امروزه دنیای وب شاهد حضور وبسایت‌های قدرتمندی است که قادرند در هر ثانیه ۱هزاردلار کسب درآمد کنند. در ادامه فهرستی از پردرآمدترین سایت‌های جهان و ایران آورده شده‌است هرچند که نوع کسب درآمد سایت‌های ایرانی با سایر وب سایت‌های جهان بسیار متفاوت است. Amazon.Com در آمد سایت آمازون به میزان ۳۴ میلیارد دلار است.این سایت ... متن کامل »

تبلیغات در اینترنت و ویژگیهای آن

تبلیغات در اینترنت و ویژگیهای آن

در این مقاله منظور از تبلیغات اینترنتی نمایش دادن نامها و علائم تجاری، شعارها و تصاویر تبلیغاتی در سایتهای پربیننده اینترنت است، به نحوی که به تحقق اهداف عمومی تبلیغات کمک نماید و کاربران (مخاطبان) را به سایت مورد نظر آگهی دهنده هدایت کند.آگهی اینترنتی (Banner) معمولاً در ابعاد استاندارد ساخته و عرضه می‌شود. بنر ... متن کامل »

چرا نخبگان شرکت شما را ترک می‌کنند؟

  چرا نخبگان شرکت شما را ترک می‌کنند؟Reviewed by مهدی قربانی on Nov 4Rating: 5.0مهدی قربانیچرا نخبگان شرکت شما را ترک می‌کنند؟ مدیران شرکت‌ها، وقت زیادی را صرف صحبت از نخبگان فعال در زیر مجموعه خود می‌کنند. اشتباهی که به طور مرتب تکرار می‌شود؟ در دنیای کسب‌و‌کار، بعضی از رخدادها بسیار مخرب و پرهزینه هستند، ... متن کامل »

اخلاق در شبکه‌های اجتماعی

اخلاق در شبکه‌های اجتماعی

لاق در شبکه‌های اجتماعیReviewed by مهدی قربانی on Jan 2Rating: 5.0مهدی قربانیاخلاق در شبکه‌های اجتماعیبه موازات استفاده از فناوری اطلاعات در تمامی ابعاد حیات بشر، جهان به سرعت و پر شتاب در حال تبدیل به یک جامعه اطلاعاتی و شبکه ای است. امروزه امکان دستیابی به اینترنت و استفاده از منابع و داده های اطلاعاتی ... متن کامل »

رفتن به بالا