شما اینجا هستید: خانه / مقالات / مذاکره

آرشیو دسته: مذاکره

عضویت در خبرنامه<
خلاصه ای از درسهای مذاکره برایان تریسی

خلاصه ای از درسهای مذاکره برایان تریسی

1_مذاکره به زبان ساده هنر چانه زنی است شما امتیاز می دهید و امتیاز میگیرید 2_بهترین مدل مذاکره در حالت برنده برنده یا برد برد است 3_در مذاکره هرگز گوشه رینگ نروید و طرف مقابل را هم گوشه رینگ نبرید 4_هرگز میز مذاکره را ترک نکنید چراکه برای برگشت به میز مذاکره باید پون های ... متن کامل »

اصول مذاکره را از «دکتر ظریف» یاد بگیرید!

اصول مذاکره را از «دکتر ظریف» یاد بگیرید!

می خواهید برنده از گفت و گو بیرون بیایید؟ خب این کار هم مثل هر کار دیگری اصول خاص خودش را دارد . انسان‌ها با هم مذاكره می‌كنند تا برای رسیدن به منافع‌شان با دیگران به توافق برسند. حالا و در قرن بیست و یكم كه همه چیز را در دنیای مدرن حرف زدن و ... متن کامل »

چرا هرگز در مصاحبه کاری نباید نارنجی پوشید؟

چرا هرگز در مصاحبه کاری نباید نارنجی پوشید؟

چرا کت و شلوار قهوه‌ای تان شما را فردی منفعل نشان می دهد ؟ چرا باید آبی کبود را به کناری بگذارید اگر شغل شما خلاقانه است و چرا هرگز نباید نارجی بپوشید؟جواب این سوال ساده است: چون رنگ ها قدرت دارند.روانشناسی رنگ می گوید آنها می توانند شما را آرام کنند، گرسنه کنند، و ... متن کامل »

چهار نکته برای ساختن شرکتی که سرمایه گذاران را جذب کند

چهار نکته برای ساختن شرکتی که سرمایه گذاران را جذب کند

اغلب سرمایه گذاران بزرگ چک لیستی برای انتخاب یک استارت آپ یا شرکت جهت سرمایه گذاری دارند. نکات مهمی در این چک لیست برای هر یک از آنها اهمیت دارد که هر شرکتی علاقمند است از آنها آگاه باشد. راه جلب توجه این سرمایه گذاران هم همین موارد است.در این مطلب به چهار نکته مهم ... متن کامل »

روش های برایان تریسی برای چانه زنی

روش های برایان تریسی برای چانه زنی

مطالب این مقاله از کتاب جدید برایان تریسی با نام   کتابخانه موفقیت برایان تریسی – مذاکره  برداشته شده است. این کتاب به تازگی چاپ شده است.در این مقاله به مطالبی پرداخته می شود که باعث فروش با قیمت های بالاتر و خرید با قیمت های پایین تر می شود. دو نوع مذاکره وجوددارد: مذاکره یکدفعه ... متن کامل »

حرفه ای چانه‌ زنی کنید!

حرفه ای چانه‌ زنی کنید!

مطالب این مقاله از کتاب برایان تریسی با نام «کتابخانه موفقیت برایان تریسی – مذاکره» برداشته شده است.. در این مقاله به مطالبی پرداخته می‌شود که باعث فروش با قیمت‌های بالاتر و خرید با قیمت‌های پایین‌تر می‌شود.دو نوع مذاکره وجود دارد: مذاکره یک‌دفعه‌ای کوتاه مدت و مذاکره کاری بلند‌مدت. در مذاکره کوتاه مدت باید بدون ... متن کامل »

آداب و معاشرت تجاری

آداب و معاشرت تجاری

آنچه در پی می آید بخش هایی از کتاب «اصول آداب معاشرت تجاری» اثر بارابارا پچر است. پچر درباره مهارت های خاصی صحبت می کند که حرفه ای های تجارت باید آنها را یاد بگیرند تا قرارهای کاریشان را خراب نکنند. به کمک همین مهارت های ساده، رابطه های حرفه ای بهتری برقرار خواهید کرد. ... متن کامل »

اشتباهات رایج در رزومه

اشتباهات رایج در رزومه

رزومه، مهمترین سند و مدرک شما در راه یافتن شغل و کار مناسب است و به نوعی می توان از این سند به عنوان برگ برنده در جستجو برای کار یاد کرد.این برگ برنده گاهی می تواند تنها نقش یک میانبر را برای شکست شما در جستجو برای کار ایفا کند و هیچ نتیجه ای ... متن کامل »

فن مذاکره به شیوه استیو جابز

فن مذاکره به شیوه استیو جابز

به تازگی یک سری ایمیل در مورد قیمت ای‌بوک که میان اپل و شرکت هارپر کولینز رد و بدل شده بودند، منتشر شده که بخش اعظم آن توسط استیو جابز نوشته شده است. صرف نظر از اینکه انتشار این نامه ها برای تخریب اپل صورت گرفته است، با بررسی آنها می توان متوجه شد استیو ... متن کامل »

نوشتن رزومه کاری خوب

نوشتن رزومه کاری خوب

وشتن رزومه یکی از نخستین و البته مهمترین بخش های یافتن شغل است. البته باید بدانید که یک کارفرما به طور متوسط تنها 15 ثانیه را صرف نگاه کردن به رزومه افراد می کند، در نتیجه باید رزومه شما آنقدر قابل توجه باشد که بتواند در همین زمان اندک نظر کارفرما را جلب کند. برای ... متن کامل »

رفتن به بالا